Рус Укр

Модуль Meests Express

Останнє оновлення : 30.12.2020

Модуль MeestExpress дозволяє створити ТТН до відправлення замовлення, а також відстежувати в особистому кабінеті статуси створених відправлень.

Щоб додати на сторінках товарів спосіб доставки кур'єрською службою Meest Express, зверніться до менеджера, використовуючи форму зворотнього зв'язку в особистому кабінеті, тема: Оплата і доставка замовлень → Додадти/редагувати способи доставки і оплати.

Створення ТТН MeestExpress

  1. Заповніть контактні дані та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача.
  1. Заповніть параметри відправлення, виберіть платника за послугу доставки, а також вкажіть суму зворотної доставки грошей у разі післяплати. Після заповнення всіх параметрів натисніть «Створити ТТН». Вартість доставки буде порахована автоматично виходячи з параметрів відправлення.

Зверніть увагу, створити ТТН можливо тільки для замовлень зі статусом «Дані підтверджені. Очікує відправлення». При створенні ТТН потрібно обов'язково вказати номер замовлення для подальшої автоматичної зміни статусів.

Після створення, ТТН відображається на вкладці «Список» з актуальним статусом доставки. Якщо ТТН створювалася не в особистому кабінет продавця, необхідно додати отриманий номер ТТН у відповідне поле при зміні статусу замовлення на «Передано в службу доставки».

При використанні служби Meest Express враховуйте обмеження по вазі та габаритам відправлення в різні відділення або поштомати. Зверніть увагу, що при зазначенні вартості посилки понад 250 грн, до вартості доставки додається додаткова комісія в розмірі 0,5% від суми.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні