Модуль Meest

Останнє оновлення : 18.02.2022

Модуль Meest дозволяє створити ТТН до відправлення замовлення та відстежувати статус створених відправлень у кабінеті продавця. Щоб під'єднати спосіб доставки кур'єрською службою Meest, напишіть звернення в кабінеті продавця, тема: Оплата та доставка замовлень → Додавання/зміна способів доставки та оплати.

Створення ТТН Meest

Створити ТТН можна тільки для замовлення зі статусом “Дані підтверджені. Очікує відправлення”.

  1. Заповніть контактні дані та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача.
  1. Заповніть параметри відправлення, виберіть платника за послугу доставки, а також вкажіть суму зворотної доставки грошей у разі післяплати. Після заповнення всіх параметрів натисніть «Створити ТТН». Вартість доставки буде порахована автоматично залежно від параметрів відправлення.

Створена ТТН зявиться ається у вкладці "Список" з актуальним статусом доставки. Необхідно додати отриманий номер ТТН у відповідне поле при зміні статусу замовлення на “Передано до служби доставки”.

Використовуючи доставку від Meest, враховуйте обмеження щодо ваги та габаритів відправлення до різних відділень або поштоматів. При зазначеній вартості відправлення понад 250 грн, до вартості доставки додається додаткова комісія у розмірі 0,5% від суми.


Близькі за темою

Способи та служби доставки

Чи була інформація корисною?