Управління прайс-листами

Управління прайс-листами

Останнє оновлення : 31.07.2023

У розділі «Управління прайс-листами» відображається список посилань, які під’єднані до акаунту продавця на маркетплейсі. Тут ви можете побачити за яким посиланням оновлюється інформація про товари та загальну інформацію:

  • період синхронізації — як часто відбувається оновлення даних;
  • загальна кількість товарів — враховується кількість товарів, які передавалися за весь час роботи джерела, включно з видаленими товарами;
  • дата та час останньої синхронізації;
  • тип синхронізації — звідки оновлюється інформація про товари:

Ми наполегливо рекомендуємо, щоб вся інформація про товари передавалася за одним посиланням, але також можливе підключення декількох посилань, за умови, що в прайс-листах ні один товар не буде повторюватися.

Примусова (ручна) синхронізація з прайс-листом

За необхідності актуалізувати інформацію на сайті ROZETKA відповідно до прайс-листа, ви можете не чекати автоматичної синхронізації, а самостійно запусти оновлення даних. Для цього в розділі «Управління товарами» → «Управління прайс-листами» натисніть на іконку меню та оберіть пункт «Синхронізувати».

Ви можете використовувати примусову синхронізацію не частіше одного разу за три години. Щоб переглянути деталі синхронізації, натисніть на знак меню та оберіть пункт «Деталі синхронізації».

Ручна синхронізація неможлива, якщо:

  • прайс-лист неактивний або заблокований;
  • менше ніж 10 хвилин тому відбулась автоматична синхронізація;

Як замінити посилання на прайс-лист

Якщо потрібно замінити посилання на прайс-лист, спочатку перевірте, щоб id товарів та id категорій за новим посиланням відповідали інформації у попередньому джерелі, потім зробіть перевірку прайс-листа та переконайтеся, що в ньому немає помилок.

Щоб замінити або під’єднати нове посилання на прайс-лист, зверніться в службу підтримки за темою «Робота з товарами, прайс-лист → Питання по вивантаженню XML».


Близькі за темою

Часті запитання пов’язані з xml прайс-листом

Чи була інформація корисною?