Робочий графік магазину

Опубліковано : 21.09.2020

В налаштуваннях графіка роботи ви можете управляти загальним графіком роботи та вказати вихідні дні вашого магазину. Графік роботи та періоди відсутності — інформаційні поля, які не впливають на можливість покупця оформити замовлення. Незалежно від зазначеного вами графіка, товари активні та доступні до замовлення на сайті.

За замовчуванням встановлений графік:

Пн-Пт 09:00-18:00, Сб-Нд Вихідний

На сайті графік роботи вашого магазину відображається на сторінці продавця із зазначенням неробочих днів в найближчий місяць.

Редагування графіка роботи

  1. Натисніть на значок редагування в блоці «Години роботи»;
  1. Вкажіть час роботи для кожного дня у форматі «з.. — по..». Щоб вказати вихідний день, встановіть йому статус «зачинено»;
  1. Збережіть внесені зміни.

Вказівка ​​святкових і вихідних днів

За замовчуванням у магазина вказані вихідні дні, відповідно до встановлених державою свят. Щоб вказати робочий день в певний свято, натисніть на значок редагування в блоці «Святкові та вихідні дні», зніміть позначку в полі відповідного свята і збережіть зміни.

Змінений графік роботи

Для вказівки особливого періоду роботи, натисніть на значок редагування навпроти відповідного блоку і вкажіть період дії графіка і годинник роботи якщо вони відрізняються від стандартних.

Відпустка / Призупинити роботу магазину

Щоб призупинити роботу магазину і зробити всі товари неактивними, повідомте вашому менеджеру причину і термін, в який ви не зможете обробляти замовлення. Зверніть увагу, що абонплата за доступ до платформи буде нараховуватися в повному обсязі.