Ознаки товару

Останнє оновлення : 28.02.2022

Щоб зробити процес покупок на сайті швидше, простіше і комфортніше ми використовуємо додаткові ознаки для позначення товарних позицій. Вони привертають увагу покупця, допомагають зорієнтуватися серед запропонованих варіантів і визначитися з вибором товару.

Покупці можуть побачити на нашому сайті такі ознаки:

Для товарів продавців ROZETKA Маркетплейс зараз доступні «Топ продажів», «Б/В», «Відновлено» і «Зроблено в Україні». Інші ознаки доступні тільки для товарів продавця ROZETKA.

Ознака «Топ продажів» присвоюється автоматично товарам або групам товарів з найбільшою кількістю продажів за останні 14 днів в категорії.

Ознака «Б/В» додається товарам з тегом <state>used</state> в XML прайс-листі. Для ознаки «Відновлено» необхідна наявність тега <state> refurbished </ state>. Детальніше про продаж Б/В і відновлених товарів.

Ознака «Зроблено в Україні» показується у товарів з характеристиками «Країна виробник — Україна» та «Країна реєстрації бренду — Україна». Якщо в одному з цих параметрів буде вказана інша країна, ознака не додається.

Зверніть увагу. Товар повинен бути виготовлений безпосередньо в Україні. За розміщення свідомо неправдивої інформації товар буде приховано з сайту.

На сторінці товару може відображатися тільки одна з ознак, одночасно декілька ознак не публікується.

Чи була інформація корисною?