Рус Укр

Ознаки товару

Останнє оновлення : 22.10.2020

Щоб зробити процес покупок на сайті швидше, простіше і комфортніше ми використовуємо додаткові ознаки для позначення товарних позицій. Вони привертають увагу покупця, допомагають зорієнтуватися серед запропонованих варіантів і визначитися з вибором товару.

Покупці можуть побачити на нашому сайті такі ознаки:

Для товарів продавців ROZETKA Маркетплейс зараз доступні «Топ продажів», «Б/у», «Відновлено» і «Зроблено в Україні». Інші ознаки доступні тільки для товарів продавця ROZETKA.

Ознака «Топ продажів» присвоюється автоматично товарам або групам товарів з найбільшою кількістю продажів за останні 14 днів в категорії.

Ознака «Б/В» вказана у товарів з тегом <state>used</state> в XML прайс-листі. Для ознаки «Відновлений» необхідна наявність тегу <state>refurbished</state>. Детальніше про продаж Б/В і відновлених товарів.

Ознака «Зроблено в Україні» показується у товарів із вказаними характеристиками «Країна виробник — Україна» та «Країна реєстрації бренду — Україна».  Якщо в одному з цих параметрів буде вказана інша країна, ознака не буде зображатися.

У разі навмисного розміщення неправдивої інформації про країну виробництва, усі товари такого продавця можуть бути приховані з сайту. Це обмеження, в тому числі стосується товарів вироблених в Китаї, бренд яких зареєстрований на території України.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні