Рус Укр

Доступні способи оплати

Останнє оновлення : 16.04.2021

На сторінці кожного товару вказані можливі способи оплати для його купівлі. За замовчуванням в товарах вказана лише готівкова оплата. Ви також можете запропонувати покупцям додаткові способи оплати, для цього перейдіть за вказаними нижче посиланнями, та ознайомтесь з інструкціями по підключенню:

Зверніть увагу. Ви можете під'єднати прийняття оплати картками Visa/MasterCard тільки від одного банку на ваш вибір: ПриватБанк або Ощадбанк.

Покупець обирає зручний спосіб оплати під час оформлення замовлення. Ця інформація буде показана в замовленні у вашому особистому кабінеті продавця.

Індивідуальний набір способів оплати для товарів

У вас є можливість приєднати для окремого товару або товарної групи персональний набір варіантів оплати. Наприклад, для товарів з ціною до 1000 грн увімкнути тільки готівковий варіант оплати, а для товарів від 1000 грн — готівковий, оплата карткою Visa/Mastercard та миттєва розстрочка.

Також, ви можете приєднати різну кількість платежів по оплаті частинами або розстрочці. Наприклад, на окремі товари вартістю від 3 тис.грн активувати 2-6 платежів, а на товари до 3 тис.грн — 2-4 платежі.

Для підключення та активації індивідуального набору варіантів оплати необхідно:

  • сформувати таблицю excel, з переліком ID товарів у першому стовпці;
  • написати звернення за допомогою форми зворотного зв'язку, тема: «Оплата і доставка замовлень» → «Додати/редагувати способи доставки та оплати» вказавши перелік бажаних методів оплат і додавши файл підготовленої таблиці.

Зверніть увагу. Заявки на різні набори методів оплати для різних товарів або товарних груп необхідно оформляти окремими зверненнями.

Передоплата та додаткова інформація про оплату

Про необхідність внести часткову або повну передоплату слід обов'язково повідомити покупця на сторінці товару і під час обробки замовлення. Ця інформація зображається у вигляді вільного тексту у виділеному полі на сторінці товару.

Для додавання інформації виберіть один з варіантів:

  1. У зверненні за допомогою форми зворотного зв'язку виберіть тему: «Робота з товарами, прайс-лист» → «Додавання / оновлення інформації в товарах» і вкажіть умови, які потрібно додати. Текст буде застосований до всіх товарів вашого магазину.
  2. Додайте характеристику для товарів, до яких відносяться особливі умови: пропишіть атрибут <param name="Доставка/Оплата">...</param> та вкажіть необхідну інформацію. Після внесення змін, повідомте менеджеру про оновлення товарів. Про подальші зміни умов доставлення/оплати повідомляти не потрібно, оновлення відбувається автоматично.

Максимальна кількість символів — 255.

Приклад в XML:

<param name="Доставка/Оплата">Товар на замовлення. Термін доставки 45 днів. Передоплата 10%</param>

У разі некоректного зображення способів оплати на сайті, повідомте про помилку через форму зворотного зв'язку в особистому кабінеті, вибравши тему «Оплата і доставка замовлень» → «Додати/редагувати способи доставки оплати».

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні