Закриття магазину

Опубліковано : 30.12.2020

Щоб припинити роботу вашого магазину на платформі ROZETKA Маркетплейс на балансі вашого магазину не повинно бути заборгованості, а всі замовлення повинні бути оброблені. Чинний договір про співпрацю може бути розірваний з ініціативи однієї зі сторін.

Розірвання договору

  1. Повідомте менеджеру про ваші наміри припинити співпрацю.

Скористайтеся формою зворотнього зв'язку в особистому кабінеті продавця, тема: Фінанси та документообіг → Розірвання договору. Після обробки запиту, ваш аккаунт буде переведений в статус «Призупинений», а товари стануть недоступними для замовлення.

  1. Обробіть всі незавершені замовлення.

Замовлення, які знаходяться в статусах опрацювання або доставки, повинні бути закриті та переведені в успішні або неуспішні. У сірій зоні не повинно бути зарезервованої комісії.

  1. Підпишіть додаткову угоду на розірвання договору.

Після підготовки документа, угода буде розміщена в розділі «Документообіг» і на електронну пошту власника магазину надійде повідомлення. Підпишіть документ, використовуючи ваш електронний цифровий підпис.

  1. Надішліть лист на повернення коштів, які залишилися на балансі магазину.

На електронну пошту власника акаунту надійде шаблон листа про повернення грошових коштів. Його необхідно підписати та поставити печатку (якщо ФОП працює без печатки, то її можна не ставити). Зробіть скан/фото копію підписаного листа і відправте у відповідь на електронне повідомлення, в якому ви отримали шаблон. Оригінал заповненого листа необхідно відправити поштою, за адресою: 01103, Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, буд.8-А, ТОВ «Розетка.УА».

Повернення коштів виконується на розрахунковий рахунок зазначений у договорі, та займає до 20 робочих днів.

Повторне укладення договору на ту ж юридичну особу або ФОП можливе, якщо розірвання договору не було пов'язане з регулярним порушенням продавцем правил та вимог до роботи на платформі.

Розірвання договору може бути ініційоване адміністрацією сайту на підставі неодноразових блокувань. Кошти, що залишилися на балансі вашого магазину, будуть повернуті на розрахунковий рахунок зазначений у договорі.