Оновлення товарів

Опубліковано : 16.04.2021

Інформація про всі товари продавця передається за посиланням на xml прайс-лист, що підключене до акаунту на ROZETKA. Оновлення даних відбувається щогодини, а час останньої синхронізації показаний в розділі товарів.

Інформація про ціну і наявність, а також артикул і значення параметра «Доставка/Оплата» товарів оновлюється автоматично, згідно з даними в прайс-листі, інші зміни та оновлення товарів вимагають модерації.

Як оновити інформацію про товари на ROZETKA

  1. Внесіть зміни у товари на вашому ресурсі управління товарами (ваш сайт, Pricecreator, кабінет Prom тощо) і переконайтеся, що зміни є у XML прайс-листі, який підключений до вашого магазину на ROZETKA.
  2. Перевірте оновлену версію прайс-листа на наявність помилок, використовуючи ресурс перевірки XML.
  3. Повідомте про оновлення товарів, створивши звернення через форму зворотного зв'язку в особистому кабінеті, тема: «Робота з товарами, прайс-лист → Додавання/оновлення інформації в товарах». При необхідності менеджер може додатково запросити опис проведених змін.

Товари будуть оновлені на сайті дотримуючись черги. Термін застосування оновлень залежить від кількості змін в товарах, їх особливостей, а також нашого загального завантаження.

Інформація про оновлені в прайс-листі товари показується в розділі товарів «На підтвердження». Залежно від внесених змін, товари будуть розділені на 3 можливі групи:

  1. На оновлення — товари, у яких в прайс-листі були зміни в назві, характеристиках, описі, фото.
  2. Аномальна ціна (на нашу думку) — товари, які не потрапили в ціновий діапазон категорії.
  3. Підтвердження ціни —  товари, у яких змінилась ціна більш ніж в 1,5 раза в більшу сторону або у 2 рази в меншу сторону.

Щоб підтвердити зміни в таких товарах, вам необхідно написати звернення з темою «Робота з товарами, прайс-лист → Додавання/оновлення інформації в товарах».

Якщо була вказана «аномальна ціна» для активного товару, після виправлення ціни товар автоматично повернеться у відповідний розділ. Якщо ціна, яку ви вказали коректнf, підтвердіть її у звернені.

Зверніть увагу. Для оновлення фотографій товару необхідно щоб змінилося посилання на фото,  а також заборонено змінювати id товару в вашому прайс-листі, в такому разі товари стануть неактивними (перейдуть до статусу "Немає в наявності").