Оновлення товарів

Опубліковано : 09.07.2020

За посиланням на XML прайс-лист, що підключений до вашого магазину, щогодини відбувається оновлення даних. Час останньої синхронізації показується в розділі "Товари".

 

Згідно з інформацією в прайс-листі, автоматично оновлюється ціна і наявність товарів. Якщо ціна товару змінилася в 5 разів і більше або зміни відбулися в назві товару, параметрах, описі або фото — вони не відобразяться на сайті. Щоб ці зміни відобразилися, необхідно повідомити вашого менеджера.

Як оновити інформацію про товари

  1. Внесіть зміни в XML прайс-лист;
  2. Перевірте чи не допустили ви помилок;
  3. Повідомте вашого менеджера про оновлення товарів, використовуючи форму зворотного зв'язку «Задайте нам питання» в особистому кабінеті. При необхідності менеджер може додатково запросити опис проведених змін.

Товари будуть перевірені на відповідність до вимог і дотримуючись черги інформація буде оновлена. Термін оновлення товарів залежить від кількості змін в товарах їх особливостей, а також загальної завантаженості.

Зверніть увагу. Заборонено змінювати id товару в вашому прайс-листі, при зміні id товари стануть неактивними (перейдуть в статус «Немає в наявності»).