Оновлення товарів

Опубліковано : 31.12.2020

За посиланням на XML прайс-лист, що підключений до вашого магазину, щогодини відбувається оновлення даних. Час останньої синхронізації показується в розділі «Товари».

 

Згідно з інформацією в прайс-листі, автоматично оновлюється ціна і наявність товарів. Якщо ціна товару змінилась в більшу сторону більш ніж в 1,5 раза / в меншу сторону більш ніж у 2 рази, або зміни відбулися в назві товару, параметрах, описі або фото — вони не відобразяться на сайті. Щоб ці зміни зобразилися, необхідно повідомити вашого менеджера.

Як оновити інформацію про товари

  1. Внесіть зміни в XML прайс-лист.
  2. Перевірте чи не допустили ви помилок.
  3. Повідомте вашого менеджера про оновлення товарів, використовуючи форму зворотнього зв'язку в особистому кабінеті (тема: Робота з товарами, прайс-лист → Додавання / оновлення інформації в товарах). При необхідності менеджер може додатково запросити опис проведених змін.

Товари будуть перевірені на відповідність до вимог і дотримуючись черги інформація буде оновлена. Термін оновлення товарів залежить від кількості змін в товарах їх особливостей, а також загальної завантаженості.

Зверніть увагу. Заборонено змінювати id товару в вашому прайс-листі, при зміні id товари стануть неактивними (перейдуть в статус «Немає в наявності»).