Додатковий продаж

Останнє оновлення : 09.04.2024

Якщо до замовлення ви продали товар чи послугу, яких немає в асортименті вашого магазину на маркетплейсі, вам необхідно вказати суму додаткового продажу. Для цього:

  1. Встановіть замовленню статус «Обробляється менеджером».
  2. Натисніть на значок редагування в блоці «Товари», оберіть Додатковий товар, вкажіть вартість додаткового продажу та натисніть «Додати».
  3. Натисніть «Зберегти».
  4. У коментарі до замовлення вкажіть що саме було продано та опрацьовуйте замовлення відповідно до стандартного процесу.

У замовленні можливо вказати лише одну суму додаткового продажу. Якщо це декілька товарів/послуг, вказуйте їх загальну вартість, а в коментарі опишіть що саме входить до цієї суми. Вказати в замовленні лише вартість додаткового продажу неможливо, обов'язково має бути хоча б один товар з асортименту вашого магазину. Розмір комісії для додаткового продажу складає 10%.

Зверніть увагу! Якщо в замовленні ви продали додатковий товар/послугу, але не вказали додатковий продаж, таке замовлення може бути скореговане адміністрацією після перевірки. За махінації з ухилення від сплати комісії обліковий запис продавця може бути заблокований.


Близькі за темою

Опрацювання замовлення

Чи була інформація корисною?