Створення замовлення

Останнє оновлення : 07.12.2021

Звернення покупців через форму зворотного зв'язку на сайті або через call-центр, які в процесі розмови призвели до продажу, повинні бути оформлені з особистого кабінету продавця, як нове замовлення покупця.

В розділі створення замовлення введіть необхідну інформацію про товар, контактні дані покупця, інформацію про доставлення та оплату, і натисніть кнопку «створити замовлення».

Зверніть увагу. Ви можете вибрати тільки товари, які є в наявності, тільки ті способи/служби доставки, які налаштовані в обраних товари, і тільки готівковий спосіб оплати.

Нове замовлення з'явиться у відповідній вкладці особистого кабінету продавця та в кабінеті покупця. Далі обробляйте замовлення і встановлюйте відповідні статуси до моменту його виконання.

Тестове замовлення

Якщо вам необхідно створити тестове замовлення, його потрібно оформити на контакти власника облікового запису: ПІБ, телефон, e-mail. Щоб таке замовлення не враховувалось в статистиці, повідомте номер тестового замовлення написавши звернення в особистому кабінеті продавця, тема: «Обслуговування замовлень → Консультація по роботі з замовленнями». Після перевірки замовленню буде встановлений статус "Фейкове замовлення", який не враховується в показниках ефективності вашого магазину.

Чи була інформація корисною?