Налаштування профілю і сповіщень

Опубліковано : 16.04.2021

У розділі налаштування профілю, відображається основні дані користувача і його роль. Кожен менеджер магазину може редагувати свої дані: e-mail, номер телефону, пароль і мову інтерфейсу.

Натисніть на іконку редагування навпроти потрібного пункту, внесіть необхідні зміни та збережіть. Змінити колір теми особистого кабінету ви можете натиснувши на ім'я користувача в правому верхньому куті екрану.

Налаштування сповіщень

В налаштуваннях профілю ви можете керувати сповіщеннями про нові замовлення, питаннях клієнтів, про зміну статусу замовлення та ін. Кожному менеджеру доступні свої налаштування сповіщень.

Вибір сповіщень

Натисніть на іконку редагування у вікні налаштувань та встановіть позначки в сповіщеннях, які ви бажаєте отримувати. Для застосування внесених змін натисніть «Зберегти».

Доступні e-mail повідомлення для різних ролей

По новому замовленню
Про зміну статусу ТТН
Про отримання рахунку на оплату
Про отримання звіту про реалізовані товари
По новому питанню про товар
По новому питанню від користувача
По новому повідомленню внутрішньої пошти
Необроблені замовлення
Про скасування замовлення
Новий відгук про магазин
Власник + + + + + + + + + +
Адміністратор + + + + + + + + + +
Контент-менеджер - - - - + + + - - +
Менеджер з фінансів
- - + + - - + - - +
Менеджер по обробці замовлень
+ + - - - - + + + +

За замовчуванням ввімкнені всі сповіщення, які передбачені для ролі менеджера. В SMS на мобільний телефон доступно лише сповіщення «Про нове замовлення».

SMS повідомлення про нові замовлення надходять кожні 5 хвилин з 09:00 до 21:00 і одне повідомлення о 08:01, про всі замовлення що надійшли з 21:00 до 08:00.