Модуль Укрпошта

Опубліковано : 06.08.2020

Модуль «Укрпошта» дозволяє в особистому кабінеті створювати ТТН для замовлень і відстежувати статуси відправлень на вкладці «Список». Модуль доступний для продавців, у яких підключений спосіб доставки Укрпоштою.

Перейти до створення ТТН можливо на вкладці «Створити ТТН» в модулі «Укрпошта».

Створення ТТН Укрпошти

  1. Заповніть контактні дані та адресу відправника та одержувача посилки, правильно вказавши поштовий Індекс. При виборі «Знаю Індекс» ви можете вказати індекс, щоб в адресних полях пошук відображав відповідний населений пункт. Якщо індекс вам невідомий, то необхідно натиснути «Знайти індекс» і ввести точну адресу покупця та відправника.
  1. Заповніть параметри відправлення, номер замовлення, виберіть платника за послугу доставки та суму післяплати, а потім натисніть «Створити ТТН». Зверніть увагу, що вказати можливо тільки номер замовлення, який знаходиться в статусі «Дані підтверджено. Очікує відправлення».

Доставка оплачується за вашим вибором Відправником або Одержувачем. Комісія за післяплату стягується з одержувача посилки та залежить від зазначеної вартості посилки: до 2000 грн — 2% від суми, але не менше 10 грн, понад 2000 грн — 1% + 8 грн.

Створені ТТН відображаються на вкладці «Список» з актуальними статусами від перевізника.

Щоб надрукувати товарно-транспортну накладну, відкрийте її після чого натисніть кнопку «Друк» і виберіть формат друку.

Умови надання послуг

При використанні доставки від Укрпошти існують обмеження по вазі та габаритам посилки. Максимальна вага — до 30 кг, максимальні габарити однієї зі сторін — 70 см. Також враховуйте, що у вартість доставки буде додана сума за оцінку відправлення — 1% від повної суми оголошеної цінності, але не менше 1 грн.

Післяоплата видається готівкою в тому ж відділенні, звідки було відправлення. З особистого кабінету на сайті Укрпошти можна встановити отримання післяоплати на свій розрахунковий рахунок. Якщо посилка не отримана протягом 7 днів, то повернення відбувається автоматично у відділення Відправника.