Модуль Укрпошта

Опубліковано : 12.11.2020

Модуль «Укрпошта» дозволяє в особистому кабінеті створювати ТТН для замовлень і відстежувати статуси відправлень. Модуль доступний для продавців, у яких підключений спосіб доставлення Укрпоштою.

Створення ТТН Укрпошти

  1. Заповніть контактні дані та адресу відправника та одержувача посилки, правильно вказавши поштовий індекс. При виборі «Знаю Індекс» ви можете вказати індекс, щоб в адресних полях пошук показував відповідний населений пункт. Якщо індекс вам невідомий, то необхідно натиснути «Знайти індекс» і ввести точну адресу покупця та відправника.
  1. Заповніть параметри відправлення, номер замовлення, виберіть платника за послугу доставлення та суму післяплати, а потім натисніть «Створити ТТН». Зверніть увагу, що вказати можливо лише номер замовлення, який знаходиться в статусі «Дані підтверджено. Очікує відправлення».

Доставлення оплачується за вашим вибором Відправником або Одержувачем. Комісія за післяплату стягується з одержувача посилки та залежить від зазначеної вартості посилки: до 2000 грн — 2% від суми, але не менше 10 грн, понад 2000 грн — 1% + 8 грн.

Створені ТТН показуються на вкладці «Список» з актуальними статусами від перевізника.

Щоб надрукувати товарно-транспортну накладну відкрийте її, натисніть кнопку «Друк» та оберіть формат друку.

Умови надання послуг

При використанні доставлення від Укрпошти існують обмеження по вазі та габаритам посилки. Максимальна вага — до 30 кг, максимальні габарити однієї зі сторін — 70 см. Також враховуйте, що у вартість послуги буде додана сума за оцінку відправлення — 1% від повної суми оголошеної цінності, але не менше 1 грн.

Післяоплата видається готівкою в тому ж відділенні, звідки було здійснене відправлення. З особистого кабінету на сайті Укрпошти можна встановити отримання післяоплати на свій розрахунковий рахунок. Якщо посилка не отримана протягом 7 днів, то автоматично відбувається повернення до відділення Відправника.