Модуль Нова Пошта

Опубліковано : 24.08.2020

Модуль «Нова Пошта» дозволяє генерувати ТТН до моменту фактичного відправлення замовлення та відстежувати статуси відправлень на вкладці «Список ТТН».

Підключення та активація модуля «Нова пошта»

  1. Зареєструйтесь на сайті Нової Пошти;
  2. В розділі «Налаштування» згенеруйте ключ API;
  3. У особистому кабінеті ROZETKA Маркетплейс в налаштуваннях модулю «Нова Пошта» введіть отриманий API ключ і натисніть «Зберегти».

При необхідності змінити ключ API натисніть на іконку редагування поруч із зазначеним ключем і впишіть новий ключ. При зміні ключа підтягується пов'язана з ним історія відправлень, яка зображається у вкладці «Список ТТН».

Створення ТТН

  1. Відкрийте вкладку «Створення ТТН» або натисніть «Створити ТТН» в замовленні, в статусі «Дані підтверджені. Очікує відправлення»;
  2. Заповніть контактні данні та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача;
  1. Вкажіть параметри відправлення: тип, вага, кількість, висота, ширина, довжина, оголошена вартість, опис, номер замовлення і назва товару;
  2. Виберіть спосіб оплати, вкажіть платника і суму зворотної доставки грошей при необхідності;
  3. Натисніть «Створити ТТН».

Створені ТТН відображаються у вкладці «Список ТТН» з актуальними статусами від перевізника. У разі необхідності можна завантажити ТТН у форматі *.pdf та роздрукувати.

Друк ТТН

На вкладці «Список ТТН» виберіть одну або кілька накладних, натисніть на кнопку, що з'явилася «Друк» і виберіть формат для друку: експрес накладна або маркування 100х100 типу «Зебра».