Вимоги до товарів категорій запчастини до телефонів/планшетів

Опубліковано : 07.12.2020

Існує величезна кількість однакових на вигляд запчастин для електроніки, але ціни на них значно відрізняються одна від одної, що безсумнівно викликає ряд питань у покупців (Це копія або оригінал? Що я купую? і т.п.).

Для того, щоб уникнути таких питань і не вводити в оману покупців, у всіх товарах категорій запчастини для телефонів та запчастини для планшетів, необхідно вказати клас якості товару: Copy / High Copy / Original PRC / Original.

  1. В кінці назви товару вказати конкретний клас якості даного товару. Приклад:

  1. На початку опис товару додати інформацію про класифікацію (скопіюйте та додайте текст нижче).

Copy — це бюджетний варіант запчастини, яка в цілому повністю виконує свої функції, однак з відчутною різницею в якості виробництва і довговічності роботи.
High Copy — це високоякісна копія оригінальної запчастини. Виготовлена при використанні подібних оригіналу матеріалів, за якістю незначно поступається оригінальній запчастині.
Original PRC — це запчастина, виготовлена з використанням оригінальних компонентів, проте деякі з них можуть бути замінені на аналоги з мінімальним відхиленням від оригіналу. (Стосується екранних модулів)
Original — це оригінальна версія запчастини. Яка виготовлена при дотриманні всіх стандартів і протестована первинними тестами, а також має сертифікацію. Такі запчастини встановлені на оригінальних пристроях.

  1. Заповнити для товару параметр (характеристику) «Клас якості».

Зверніть увагу, при додаванні товарів класу Original необхідно надати менеджеру сертифікати якості на товар. Товари, які не будуть відповідати вимогам, не будуть опубліковані на сайті ROZETKA.